Crucial 8GB DDR3L-1600 SODIMM CT102464BF160B
1,300,000
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Product Specifications | |
|---|---|
| Brand | Crucial |
| Form Factor | SODIMM |
| Total Capacity | 8GB |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Specs | DDR3L PC3L-12800 • CL=11 • Unbuffered • NON-ECC • DDR3L-1600 • 1.35V • |
| Series | Crucial |
| ECC | NON-ECC |
| Module Qty | 1 |
| Speed | 1600 MT/S |
| Tracer | False |
| Voltage | 1.35V |
CPU: 13th Generation Intel® Raptor Lake Core™ i5 _ 13500H Processor (2.6 GHz, 18M Cache, Up to 4.70 GHz, 12 Cores 16 Threads)
Memory: 16GB DDr4 Bus 3200Mhz (8GB Onboard, 1 Slot x 8GB Bus 3200MHz)
HDD: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD
VGA: Integrated Intel® Iris® Xe Graphics
Display: 16 inch WUXGA (1920 x 1200) IPS 300 Nits Anti Glare 45% NTSC
Weight: 1,80 Kg