Ugreen HDMI to VGA Cable 3MRound MM117 (30451) GK
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
12 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| CPU | Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads) |
| Memory | 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard) |
| Hard Disk | 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD |
| VGA | Integrated Intel® Graphics |
| Display | 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Other | Camera IR 5MP; Keyboard backlit; 1 USB Type-A 10Gbps signaling rate; 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI-out 2.1; 1 headphone/microphone combo; 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge); 1 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) |
| Wireless | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.3 wireless card |
| Battery | 4-cell, 68 Wh Li-ion polymer |
| Weight | 1,40 Kg |
| SoftWare | Windows 11 Home SL 64bit |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng Tại Việt Nam, Bảo Hành Chính Hãng |
| Màu sắc | Glacier silver aluminum |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Memory: 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard)
HDD: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Weight: 1,40 Kg
CPU: Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Memory: 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard)
HDD: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Weight: 1,40 Kg
CPU: Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Memory: 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard)
HDD: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Weight: 1,40 Kg
CPU: Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Memory: 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard)
HDD: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Weight: 1,40 Kg
CPU: Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Memory: 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard)
HDD: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Weight: 1,40 Kg
CPU: Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Memory: 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard)
HDD: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Weight: 1,40 Kg
CPU: Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Memory: 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard)
HDD: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Weight: 1,40 Kg
CPU: Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Memory: 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard)
HDD: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Weight: 1,40 Kg
CPU: Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Memory: 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard)
HDD: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Weight: 1,40 Kg
CPU: Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Memory: 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard)
HDD: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Weight: 1,40 Kg
CPU: Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Memory: 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard)
HDD: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Weight: 1,40 Kg
CPU: Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Memory: 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard)
HDD: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Weight: 1,40 Kg
CPU: Intel® Core™ 9 270H (up to 5.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Memory: 32 GB LPDDR5-5200 MT/s (onboard)
HDD: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" diagonal, 2K (1920 x 1200), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Weight: 1,40 Kg