Giấy In HP Coated Paper 610mm x 45.7m (24 in x 150 ft) Dùng Cho Máy HP Designjet (C6019B) 718EL
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
12 tháng bằng hóa đơn mua hàng
| CPU | Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU |
| Memory | 16 GB |
| Hard Disk | 512 GB |
| VGA | 10-core GPU |
| Display | 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina |
| Driver | None |
| Other | 1 x MagSafe 3 charging port 2 x USB Type-C ( Thunderbolt 4/ DisplayPort) hỗ trợ sạc |
| Wireless | Wi-Fi 6E + BT 5.3 |
| Weight | 1.24kg |
| SoftWare | Mac OS |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Màu sắc | Bạc |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: Apple M1 chip with 8-core CPU and 8-core GPU
Memory: 8GB unified memory
HDD: 512GB SSD Sata Solid State Drive
VGA: 8 Core GPU Apple Chip M1
Display: 13.3-inch (diagonal) LED-backlit display with IPS technology; 2560-by-1600 native resolution at 227 pixels per inch with support for millions of colors
Weight: 1,30 Kg
CPU: Apple M2 chip with 8-core CPU - 8-core GPU
Memory: 16GB unified memory
HDD: 256GB
VGA: 8-core GPU / 16-core Neural Engine
Display: 13.6-inch LED-backlit display - IPS - (2560 x 1664) 500 Nits
Weight: 1.25 Kg
CPU: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU
Memory: 16 GB
HDD: 512 GB
VGA: 10-core GPU
Display: 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina
Weight: 1.24kg
CPU: Intel Core Ultra 7 Processor 258V, P-core 2.2GHz up to 4.8GHz, 12MB
Memory: 32GB LPDDR5X 8533Mhz (Onboard)
HDD: 1TB SSD PCIe NVMe
VGA: Intel Arc Graphics 140V
Display: 14 inch 3K (2880x1800) OLED, DCI-P3 100%, Adobe RGB 100%, 90Hz, 400nits
Weight: 1.26 kg
CPU: Apple M4 chip with 10‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 16GB
HDD: 256GB Có thể nâng cấp thành: 512GB, 1TB, hoặc 2TB
Display: Có đèn nền LED 13,6 inch với công nghệ IPS Độ phân giải gốc 2560x1664 với mật độ 224 pixel mỗi inch Độ sáng 500 nit
Weight: 1,24 kg
CPU: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU
Memory: 16 GB
HDD: 512 GB
VGA: 10-core GPU
Display: 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina
Weight: 1.24kg
CPU: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU
Memory: 16 GB
HDD: 512 GB
VGA: 10-core GPU
Display: 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina
Weight: 1.24kg
CPU: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU
Memory: 16 GB
HDD: 512 GB
VGA: 10-core GPU
Display: 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina
Weight: 1.24kg
CPU: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU
Memory: 16 GB
HDD: 512 GB
VGA: 10-core GPU
Display: 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina
Weight: 1.24kg
CPU: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU
Memory: 16 GB
HDD: 512 GB
VGA: 10-core GPU
Display: 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina
Weight: 1.24kg
CPU: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU
Memory: 16 GB
HDD: 512 GB
VGA: 10-core GPU
Display: 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina
Weight: 1.24kg
CPU: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU
Memory: 16 GB
HDD: 512 GB
VGA: 10-core GPU
Display: 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina
Weight: 1.24kg
CPU: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU
Memory: 16 GB
HDD: 512 GB
VGA: 10-core GPU
Display: 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina
Weight: 1.24kg
CPU: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU
Memory: 16 GB
HDD: 512 GB
VGA: 10-core GPU
Display: 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina
Weight: 1.24kg
CPU: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU
Memory: 16 GB
HDD: 512 GB
VGA: 10-core GPU
Display: 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina
Weight: 1.24kg
CPU: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU
Memory: 16 GB
HDD: 512 GB
VGA: 10-core GPU
Display: 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina
Weight: 1.24kg
CPU: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU
Memory: 16 GB
HDD: 512 GB
VGA: 10-core GPU
Display: 13.6 inch, 2560 x 1644 Pixels, IPS, 60, 500 nits, Liquid Retina
Weight: 1.24kg