Cáp Displayport to Displayport Dài 2M Chuẩn 1.2 Hỗ Trợ 4K*2K Ugreen DP107 (30120) GK
Kèm chuột + Phím HP chính hãng
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
12 tháng bằng hóa đơn mua hàng
| CPU | Intel® Core™ i5-10210U Processor (6M Cache, 1.6GHz up to 4.20 GHz) |
| Memory | 8GB(1 x 8GB) DDR4-2666MHz |
| Hard Disk | 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| VGA | Integrated Intel UHD Graphics |
| Display | 21.5 inch FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC, Non - Touch |
| Driver | DVD+/-RW 9.5mm |
| Other | 1 HDMI-out 1.4; 1 headphone/microphonecombo; 1 powerconnector; 1 RJ-45; 2 USB2.0; 2 USB3.2 Gen1 |
| Wireless | 11ac, 2x2 + BT |
| Weight | 6.0Kg |
| SoftWare | Windows 11 Home SL 64bit |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Màu sắc | Black |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: 11th Generation Intel® Tiger Lake Core™ i3 _ 1115G4 Processor (1.70 GHz, 6M Cache, Up to 4.10 GHz)
Memory: 8GB DDr4 Bus 3200Mhz
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® UHD Graphics
Display: 23.8 inch Full HD (1920 x 1080) Anti Glare Narrow Border AIT Infinity Non Touch Display
Weight: 5.40 Kg
CPU: Intel® Core™ i5-10210U Processor (6M Cache, 1.6GHz up to 4.20 GHz)
Memory: 8GB(1 x 8GB) DDR4-2666MHz
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5 inch FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC, Non - Touch
Weight: 6.0Kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 7530U Processor 2.0GHz - Max. Boost Clock: Up to 4. 50 GHz
Memory: 16GB (16x1) DDR4 3200MHz (2 slots)
HDD: 512GB SSD PCIe (M.2 2230)
VGA: AMD Radeon™ Graphics
Display: 15.6inch, FHD (1920 x 1080), WVA, 120Hz, Anti-glare display
CPU: Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Memory: 32GB DDR5-5600 (2x16GB - 2 SODIM)
HDD: 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
VGA: Intel UHD Graphics
Display: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Weight: 1.7 kg
CPU: Intel® Core™ i5-10210U Processor (6M Cache, 1.6GHz up to 4.20 GHz)
Memory: 8GB(1 x 8GB) DDR4-2666MHz
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5 inch FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC, Non - Touch
Weight: 6.0Kg
CPU: Intel® Core™ i5-10210U Processor (6M Cache, 1.6GHz up to 4.20 GHz)
Memory: 8GB(1 x 8GB) DDR4-2666MHz
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5 inch FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC, Non - Touch
Weight: 6.0Kg
CPU: Intel® Core™ i5-10210U Processor (6M Cache, 1.6GHz up to 4.20 GHz)
Memory: 8GB(1 x 8GB) DDR4-2666MHz
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5 inch FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC, Non - Touch
Weight: 6.0Kg
CPU: Intel® Core™ i5-10210U Processor (6M Cache, 1.6GHz up to 4.20 GHz)
Memory: 8GB(1 x 8GB) DDR4-2666MHz
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5 inch FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC, Non - Touch
Weight: 6.0Kg
CPU: Intel® Core™ i5-10210U Processor (6M Cache, 1.6GHz up to 4.20 GHz)
Memory: 8GB(1 x 8GB) DDR4-2666MHz
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5 inch FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC, Non - Touch
Weight: 6.0Kg
CPU: Intel® Core™ i5-10210U Processor (6M Cache, 1.6GHz up to 4.20 GHz)
Memory: 8GB(1 x 8GB) DDR4-2666MHz
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5 inch FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC, Non - Touch
Weight: 6.0Kg
CPU: Intel® Core™ i5-10210U Processor (6M Cache, 1.6GHz up to 4.20 GHz)
Memory: 8GB(1 x 8GB) DDR4-2666MHz
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 21.5 inch FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC, Non - Touch
Weight: 6.0Kg