CÁP VGA LCD 3C+9 - 50M UNITEK (Y-C 518C) 318HP
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
12 tháng bằng hóa đơn mua hàng
| CPU | Intel Core i3-1215U, up to 4.4 GHz, 10 MB |
| Memory | 8 GB DDR4 3200 MHz |
| Hard Disk | 256 GB PCIe NVMe SSD |
| VGA | Intel UHD Graphics |
| Driver | None |
| Other | 1 x RJ-45. 1 x serial, 2 x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps, 1 x HDMI 1.4b, 2 x USB Type-A 480Mbps, 1 x DisplayPort 1.4a |
| Wireless | Realtek Wi-Fi 6 (2x2) + Bluetooth 5.3 |
| Weight | 1.42 kg |
| SoftWare | Windows 11 Home SL |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: 12th Generation Intel® Alder Lake Core™ i3 _ 1215U Processor (1.20 GHz, 10MB Cache Up to 4.40 GHz, 6 Cores 8 Threads)
Memory: 4GB DDr4 Bus 3200Mhz (2 Slot, 4GB x 01)
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD Gen 4.0x4
VGA: Integrated Intel® UHD Graphics
Display: 23.8 inch Full HD (1920 x 1080) WVA Anti Glare 250 Nits
Weight: 7,00 Kg
CPU: Intel Core i3-1215U, up to 4.4 GHz, 10 MB
Memory: 8 GB DDR4 3200 MHz
HDD: 256 GB PCIe NVMe SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 1.42 kg
CPU: Intel® Core™ i7-13620H (2.40GHz up to 4.90GHz, 24MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 SO-DIMM (2 slots, up to 64GB)
HDD: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
VGA: Intel® UHD Graphics
Display: 16.0inch WQXGA (2560 x 1600) 16:10, IPS, 144Hz, 100% sRGB, 400nits, Wide viewing angle, LED-backlit, Anti-glare display, Non-touch screen
Weight: 1.75 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5-7535HS (3.30GHz up to 4.55GHz, 16MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 SO-DIMM (2 x DDR5 SO-DIMM, up to 64GB)
HDD: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
VGA: AMD Radeon™ 660M
Display: 14.0inch FHD (1920 x 1080) 16:9 IPS 60Hz, 300 nit, Góc nhìn rộng, Màn hình chống chói, 45% NTSC
Weight: 1.4 kg
CPU: Intel Core i3-1215U, up to 4.4 GHz, 10 MB
Memory: 8 GB DDR4 3200 MHz
HDD: 256 GB PCIe NVMe SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 1.42 kg
CPU: Intel Core i3-1215U, up to 4.4 GHz, 10 MB
Memory: 8 GB DDR4 3200 MHz
HDD: 256 GB PCIe NVMe SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 1.42 kg
CPU: Intel Core i3-1215U, up to 4.4 GHz, 10 MB
Memory: 8 GB DDR4 3200 MHz
HDD: 256 GB PCIe NVMe SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 1.42 kg
CPU: Intel Core i3-1215U, up to 4.4 GHz, 10 MB
Memory: 8 GB DDR4 3200 MHz
HDD: 256 GB PCIe NVMe SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 1.42 kg
CPU: Intel Core i3-1215U, up to 4.4 GHz, 10 MB
Memory: 8 GB DDR4 3200 MHz
HDD: 256 GB PCIe NVMe SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 1.42 kg
CPU: Intel Core i3-1215U, up to 4.4 GHz, 10 MB
Memory: 8 GB DDR4 3200 MHz
HDD: 256 GB PCIe NVMe SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 1.42 kg
CPU: Intel Core i3-1215U, up to 4.4 GHz, 10 MB
Memory: 8 GB DDR4 3200 MHz
HDD: 256 GB PCIe NVMe SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 1.42 kg
CPU: Intel Core i3-1215U, up to 4.4 GHz, 10 MB
Memory: 8 GB DDR4 3200 MHz
HDD: 256 GB PCIe NVMe SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 1.42 kg
CPU: Intel Core i3-1215U, up to 4.4 GHz, 10 MB
Memory: 8 GB DDR4 3200 MHz
HDD: 256 GB PCIe NVMe SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 1.42 kg
CPU: Intel Core i3-1215U, up to 4.4 GHz, 10 MB
Memory: 8 GB DDR4 3200 MHz
HDD: 256 GB PCIe NVMe SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 1.42 kg