HP t620 Flexible Thin Client (ENERGY STAR)(F5A50AA) 718EL
9,800,000
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
12 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| Product Description | HP Flexible t620 - tower - GX-217GA 1.65 GHz - 4 GB - 16 GB |
| Type | Thin client - tower |
| Processor | 1 x AMD GX-217GA 1.65 GHz (Dual-Core) |
| Cache Memory | 1 MB L2 Cache |
| Cache Per Processor | 1 MB |
| RAM | 4 GB (installed) / 16 GB (max) - DDR3L SDRAM - PC3-12800 |
| Hard Drive | 1 x SSD 16 GB - SATA |
| Graphics Controller | AMD Radeon HD 8280E |
| Audio Output | Stereo - integrated |
| Networking | GigE |
| Power | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| OS Provided | HP ThinPro |
| Dimensions (WxDxH) | 4 cm x 22 cm x 24 cm |
| Weight | 1.36 kg |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Product Description | HP Flexible t620 - tower - GX-217GA 1.65 GHz - 4 GB - 16 GB |
| Type | Thin client - tower |
| Processor | 1 x AMD GX-217GA 1.65 GHz (Dual-Core) |
| Cache Memory | 1 MB L2 Cache |
| Cache Per Processor | 1 MB |
| RAM | 4 GB (installed) / 16 GB (max) - DDR3L SDRAM - PC3-12800 |
| Hard Drive | 1 x SSD 16 GB - SATA |
| Graphics Controller | AMD Radeon HD 8280E |
| Audio Output | Stereo - integrated |
| Networking | GigE |
| Power | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| OS Provided | HP ThinPro |
| Dimensions (WxDxH) | 4 cm x 22 cm x 24 cm |
| Weight | 1.36 kg |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
CPU: Snapdragon X Elite X1E 78 100 Processor ( up to 3.4GHz, 42MB Cache)
Memory: 32GB LPDDR5X 8448MHz on board
HDD: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
VGA: Qualcomm Adreno GPU
Display: 15.6inch 3K(2880 x 1620) 16:9, OLED, 120Hz, 0.2ms 600nits HDR, 100% DCI-P3
Weight: 1.42 kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 225H (1.70GHz up to 4.90GHz, 18MB Cache)
Memory: 16GB LPDDR5X 7467MHz on board
HDD: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
VGA: Intel® Arc™ Graphics
Display: 16.0inch 3K (2880 x 1800) 16:10, 120Hz, 400nits, 600nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3, 1,000,000:1, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600, 1.07 billion colors, Glossy display, 70% less harmful blue light, TÜV Rheinland-certified, Non-touch screen.
Weight: 1.50 kg