Corsair K70 RGB MK.2 Cherry MX Red Mechanical Gaming Keyboard with RGB LED Backlit (CH-9109010-NA) _919KT
3,900,000
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
36 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Dell |
| Series | Gaming |
| Model | G3223D |
| Display | |
| Panel Size | 31.5" |
| Panel Type | In-Plane Switching (IPS) |
| Resolution | QHD (2560x1440) |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Response Time | 1 ms (GtG) |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Viewing Angle | 178/178 |
| Physical | |
| Height Adjustable | 99 mm |
| Tilt | -5/ 25 |
| Swivel | 60 |
| Stand | N/A |
| Wall Mountable (VESA) | 100 x 100 |
| Audio | |
| Audio Output | Audio Line-Out |
| Connectivity | |
| Display Inputs | 2x HDMI 2.0 Ports |
| 1x DisplayPort 1.4 | |
| USB Interface | 1x USB Type-C Upstream/ DisplayPort 1.4 ALT Mode |
| 1x USB 3.2 Gen 1 downstream with battery charging 1.2 | |
| 1x USB 3.2 Gen 1 downstream | |
| Power | |
| Voltage Required | AC 100-240 V |
| Power Consumption (Operating) | 33W |
| Power Consumption (Standby/Sleep) | 0.4W |
| General | |
| Security | Kensington Lock |
| Dimensions | 556 x 713.15 x 246.94 mm |
| Without Stand | 427.1 x 713.5 x 68.61 mm |
| Weight | 9,6 Kg |
| Package Contents | 1x Power Cable |
| 1x DisplayPort Cable | |
| 1x HDMI Cable | |
| Warranty Information | |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Dell |
| Series | Gaming |
| Model | G3223D |
| Display | |
| Panel Size | 31.5" |
| Panel Type | In-Plane Switching (IPS) |
| Resolution | QHD (2560x1440) |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Response Time | 1 ms (GtG) |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Viewing Angle | 178/178 |
| Physical | |
| Height Adjustable | 99 mm |
| Tilt | -5/ 25 |
| Swivel | 60 |
| Stand | N/A |
| Wall Mountable (VESA) | 100 x 100 |
| Audio | |
| Audio Output | Audio Line-Out |
| Connectivity | |
| Display Inputs | 2x HDMI 2.0 Ports |
| 1x DisplayPort 1.4 | |
| USB Interface | 1x USB Type-C Upstream/ DisplayPort 1.4 ALT Mode |
| 1x USB 3.2 Gen 1 downstream with battery charging 1.2 | |
| 1x USB 3.2 Gen 1 downstream | |
| Power | |
| Voltage Required | AC 100-240 V |
| Power Consumption (Operating) | 33W |
| Power Consumption (Standby/Sleep) | 0.4W |
| General | |
| Security | Kensington Lock |
| Dimensions | 556 x 713.15 x 246.94 mm |
| Without Stand | 427.1 x 713.5 x 68.61 mm |
| Weight | 9,6 Kg |
| Package Contents | 1x Power Cable |
| 1x DisplayPort Cable | |
| 1x HDMI Cable | |
| Warranty Information | |
| Warranty | 3 Year Warranty |
CPU: Bộ xử lý Intel® Core ™ i3-1125G4 bộ nhớ đệm 8M, lên đến 3,70 GHz
Memory: 4GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 4 GB, 2 Slots)4GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 4 GB, 2 Slots)
HDD: 512GB SSD PCIe NVMe M.2
VGA: Intel UHD Graphics
Display: 23.8inch diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC - Touch
Weight: 5.85 kg
Memory: 24 Inch Full HD - IPS - 16:10 | 99% sRGB
CPU: Intel® Core™ i5-13420H Processor 12M Cache, up to 4.60 GHz
Memory: 32GB DDr5 Bus 5600Mhz (2 Slot, 16GB x 01, Max 64GB Ram)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Weight: 1.63 kg