LCD HP 27f (3AL61AA) 27 inch Full HD IPS (1920 x 1080 @ 60Hz) LED Backlight Anti Glare _VGA _HDMI _0320D
4,790,000
5,150,000
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
36 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| Color | Up to 16.7 million colors with the use of FRC technology |
| Model | HP 27f (Black) |
| Display Size | 27.0" inch (68,6 cm) |
| Display Type | IPS with LED backlight, anti-glare |
| Maximum Resolution | Full HD (1920 x 1080) @60Hz | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 static ; 10.000.000:1 dynamic |
| Brightness | 300 cd/m2 (nits) |
| Pixel Pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Response Time | 5ms gray to gray |
| Viewing Angle | 178 Degree Horizontal / 178 Degree Vertical |
| Scanning Frequency | 30-80 kHz (H), 50-60 Hz (V) |
| Tilt | -5 to +25 degrees |
| Input Signal | Analog VGA (D-Sub), 2 x HDMI |
| Ports | N/A |
| Speaker | N/A |
| Built-in microphone | N/A |
| Power Rating | 100-240 V~1A, 50-60 Hz |
| Power Consumption (Maximum) | 27 W |
| Power Adapter | Adapter, 40W |
| Kensington Lock | Supported |
| Wall Mounting (mmxmm) | |
| Accesseries | 1 x Adapter ; 1 x Dây nguồn 3 chấu vuông, 1 x VGA cable, 1 x HDMI cable, 1 x Chân đế, 1 x đế ; Manual |
| Weight | 3.70 kg |
| Dimensions | 61.2 x 20.3 x 45.0 cm (W x D x H) |
| Warranty | 1years |
| Made in | China |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Color | Up to 16.7 million colors with the use of FRC technology |
| Model | HP 27f (Black) |
| Display Size | 27.0" inch (68,6 cm) |
| Display Type | IPS with LED backlight, anti-glare |
| Maximum Resolution | FullHD (1920 x 1080) @60Hz | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 static ; 10.000.000:1 dynamic |
| Brightness | 300 cd/m2 (nits) |
| Pixel Pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Response Time | 5ms gray to gray |
| Viewing Angle | 178 Degree Horizontal / 178 Degree Vertical |
| Scanning Frequency | 30-80 kHz (H), 50-60 Hz (V) |
| Tilt | -5 to +25 degrees |
| Input Signal | Analog VGA (D-Sub), 2 x HDMI |
| Ports | N/A |
| Speaker | N/A |
| Built-in microphone | N/A |
| Power Rating | 100-240 V~1A, 50-60 Hz |
| Power Consumption (Maximum) | 27 W |
| Power Adapter | Adapter, 40W |
| Kensington Lock | Supported |
| Wall Mounting (mmxmm) | |
| Accesseries | 1 x Adapter ; 1 x Dây nguồn 3 chấu vuông, 1 x VGA cable, 1 x HDMI cable, 1 x Chân đế, 1 x đế ; Manual |
| Weight | 3.70 kg |
| Dimensions | 61.2 x 20.3 x 45.0 cm (W x D x H) |
| Warranty | 1years |
| Made in | China |
CPU: Intel Core 7 150U (12MB, Up to 5.4GHz)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2x8GB)
HDD: SSD 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 23.8 inch FHD, Anti-Glare, Narrow Border, Non-Touch
Weight: 4,95 kg
CPU: Intel Core Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 12MB Intel Smart Cache
Memory: 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
HDD: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC
Weight: 1.36 kg
CPU: Intel Core Ultra 5 325 12M Cache, up to 4.50 GHz | NPU 47 TOPS
Memory: 16GB DDR5-5600 (1x16GB - 2 SODIM)
HDD: 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
VGA: Intel Graphics
Display: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Weight: 1.34 kg