Màn Hình - LCD HP ProDisplay P240va (N3H14AA) 23.8 inch Full HD (1920x1080) LED Blacklight _VGA _HDMI _618EL
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
36 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| Color | Up to 16.7 million colors with the use of FRC technology |
| Model | HP V214b (Black) |
| Display Size | 20.7" inch |
| Display Type | LED backlight |
| Maximum Resolution | FHD (1920 x 1080) @60Hz | 16:9 ; Anti-Glare |
| Contrast Ratio | 600:1 static ; 5.000.000:1 dynamic |
| Brightness | 200 cd/m2 (nits) |
| Pixel Pitch | 0.2385 mm |
| Response Time | 5 ms (on/off) |
| Viewing Angle | 90 Degree Horizontal / 65 Degree Vertical |
| Scanning Frequency | 30KHz - 80KHz (H), 50 – 60Hz (V) |
| Tilt | -5 to +11 degrees Vertical |
| Input Signal | Analog VGA |
| Ports | N/A |
| Speaker | N/A |
| Built-in microphone | N/A |
| Power Rating | AC100V - 240V, 50-60Hz |
| Power Consumption (Maximum) | 20 W |
| Power Adapter | Internal |
| Kensington Lock | Supported |
| Wall Mounting (mmxmm) | 100 mm x 100 mm |
| Accesseries | 1 x Dây nguồn 2 chấu tròn, 1 x VGA cable, 2 x Chân đế, Manual |
| Weight | 2.93 Kg |
| Dimensions | 48.92 x 30.07 x 4.80 cm (W x D X H) |
| Warranty | 3 year |
| Made in | China |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Color | Up to 16.7 million colors with the use of FRC technology |
| Model | HP V214b (Black) |
| Display Size | 20.7" inch |
| Display Type | LED backlight |
| Maximum Resolution | FHD (1920 x 1080) @60Hz | 16:9 ; Anti-Glare |
| Contrast Ratio | 600:1 static ; 5.000.000:1 dynamic |
| Brightness | 200 cd/m2 (nits) |
| Pixel Pitch | 0.2385 mm |
| Response Time | 5 ms (on/off) |
| Viewing Angle | 90 Degree Horizontal / 65 Degree Vertical |
| Scanning Frequency | 30KHz - 80KHz (H), 50 – 60Hz (V) |
| Tilt | -5 to +11 degrees Vertical |
| Input Signal | Analog VGA |
| Ports | N/A |
| Speaker | N/A |
| Built-in microphone | N/A |
| Power Rating | AC100V - 240V, 50-60Hz |
| Power Consumption (Maximum) | 20 W |
| Power Adapter | Internal |
| Kensington Lock | Supported |
| Wall Mounting (mmxmm) | 100 mm x 100 mm |
| Accesseries | 1 x Dây nguồn 2 chấu tròn, 1 x VGA cable, 2 x Chân đế, Manual |
| Weight | 2.93 Kg |
| Dimensions | 48.92 x 30.07 x 4.80 cm (W x D X H) |
| Warranty | 3 year |
| Made in | China |
CPU: 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 processor (6-Core, 18M Cache, 2.5GHz to 4.4GHz)
Memory: 8GB (8Gx1) DDR4, 3200MHz
HDD: 256GB M.2 PCIe NVMe Sol id State Drive + 1TB 7200 rpm 3.5" SATA Hard Drive
Weight: 6,6 Kg
CPU: Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB
Memory: 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5200, hỗ trợ tối đa 32GB
HDD: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
VGA: Intel® UHD Graphics
Display: 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB
Weight: 6.0 kg
CPU: Intel Core i5-13420H 2.1GHz up to 4.6GHz 12MB
Memory: 16GB DDR4 3200MHz
HDD: 512GB PCIE (1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4), 1x 2.5" SATA HDD)
VGA: NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6 128-bit
Display: 15.6 inches FHD (1920 x 1080) IPS, 144 Hz
Weight: 1.86 kg
CPU: Core Ultra 9 275HX, 24 cores (8 P-cores + 16 E-cores), 24 thread, 40MB cache, Max Turbo Frequency 5.4 GHz
Memory: 16GB (2x8GB) DDR5 5600MHz (2x SO-DIMM socket, up to 96GB SDRAM)
HDD: 1TB NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM (2x M.2 SSD slot)
VGA: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU powers advanced AI with 572 AI TOPS
Display: 16.0 inch QHD+ (2560x1600) 16:10, IPS 240Hz, 100% DCI-P3 (Typ.) 500 nits, G to G 3ms, ANTI-GLARE,Non-touch
Weight: 2.5 kg
CPU: Intel Core i5-13420H 2.1 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 lõi, 12 luồng)
Memory: 16GB DDR4 2 khe (8GB DDR4 Onboard + 8GB DDR4 SO-DIMM)
HDD: 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Display: 15.6 inches 2880 x 1620 pixels
Weight: 1.70 kg