CÁP VGA HD15 - 25M UNITEK (Y-C 509G) 318HP
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
12 tháng bằng hóa đơn mua hàng
| CPU | Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache) |
| Memory | 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB) |
| Hard Disk | 1TB M.2 PCIe NVMe |
| VGA | Intel® Graphics |
| Display | 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare |
| Driver | None |
| Other | 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-A 1 x USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) Type-C with Power Delivery 3.2 (10Gbps) & DisplayPort 1.4 1 x HDMI 1.4 1 x headset (headphone and microphone combo) port |
| Wireless | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO + Bluetooth 5.3 |
| Battery | 4Cell 54Whrs |
| Weight | 1.56 kg |
| SoftWare | Windows 11 Home SL |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: 12th Gen Intel Core i5-1235U (upto 4.4GHz, 12MB, 10 nhân 12 luồng)
Memory: 8GB DDR4 SO-DIMM (2 slot, 8GBX1, Free 1 slot)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Iris® Xe Graphics
Display: 23.8-inch FHD (1920 x 1080) 16:9 LCD 250nits 100%sRGB Wide view Anti-glare display
Weight: 5.4 Kg
CPU: Intel Core i3-1215U, up to 4.4 GHz, 10 MB
Memory: 8 GB DDR4 3200 MHz
HDD: 256 GB PCIe NVMe SSD
VGA: Intel UHD Graphics
Weight: 1.42 kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg