CÁP VGA LCD 3C+9 - 50M UNITEK (Y-C 518C) 318HP
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
24 tháng bằng hóa đơn mua hàng
| CPU | Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache) |
| Memory | 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB) |
| Hard Disk | 512GB M.2 PCIe NVMe SSD |
| VGA | Intel Graphics |
| Display | 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare |
| Driver | None |
| Other | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A (5 Gbps) ports 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® with Power Delivery and DisplayPort™ 1 x HDMI 1.4 port 1 x headset (headphone and microphone combo) port |
| Wireless | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO + Bluetooth 5.3 |
| Battery | 3Cell 41Whr |
| Weight | 1.56 kg |
| SoftWare | Windows 11 Home SL |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Bảo hành | 24 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: 12th Generation Intel® Alder Lake Core™ i3 _ 1215U Processor (1.20 GHz, 10MB Cache Up to 4.40 GHz, 6 Cores 8 Threads)
Memory: 4GB DDr4 Bus 3200Mhz (2 Slot, 4GB x 01)
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD Gen 4.0x4
VGA: Integrated Intel® UHD Graphics
Display: 23.8 inch Full HD (1920 x 1080) WVA Anti Glare 250 Nits
Weight: 7,00 Kg
CPU: Intel® Core™ i7-13620H (2.40GHz up to 4.90GHz, 24MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 SO-DIMM (2 slots, up to 64GB)
HDD: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
VGA: Intel® UHD Graphics
Display: 16.0inch WQXGA (2560 x 1600) 16:10, IPS, 144Hz, 100% sRGB, 400nits, Wide viewing angle, LED-backlit, Anti-glare display, Non-touch screen
Weight: 1.75 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5-7535HS (3.30GHz up to 4.55GHz, 16MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 SO-DIMM (2 x DDR5 SO-DIMM, up to 64GB)
HDD: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
VGA: AMD Radeon™ 660M
Display: 14.0inch FHD (1920 x 1080) 16:9 IPS 60Hz, 300 nit, Góc nhìn rộng, Màn hình chống chói, 45% NTSC
Weight: 1.4 kg
CPU: Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache)
Memory: 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache)
Memory: 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache)
Memory: 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache)
Memory: 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache)
Memory: 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache)
Memory: 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache)
Memory: 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache)
Memory: 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache)
Memory: 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache)
Memory: 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache)
Memory: 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache)
Memory: 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg
CPU: Intel® Core 3 100U (1.2 GHz up to 4.7GHz, 10MB Cache)
Memory: 8GB (1x8GB) DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 14 inch FHD+ (1920 x 1200) WVA, 60Hz, 300nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg