Keyboard Steelseries Apex M750 (SteelSeries QX2 RGB linear mechanical gaming switches) (64677) _1118KT
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
12 tháng bằng hóa đơn mua hàng
| CPU | Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz) |
| Memory | 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB) |
| Hard Disk | 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata) |
| VGA | Intel® UHD Graphics 730 |
| Driver | None |
| Other | Cổng I/O phía trước : 2 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 2.0 ports, 1 x headset (headphone and microphone combo) Cổng I/O phía sau : 2 x USB 3.2 Gen 1 ports, 2 x USB 2.0 ports with Smart Power On, 1 x Audio line-out port, 1 x RJ-45 Ethernet port, 1 x HDMI 1.4b port |
| Wireless | Wifi 802.11ac 1x1 ,Bluetooth |
| Weight | 4.65 kg |
| SoftWare | Windows 11 Home SL |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Màu sắc | Đen |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: 11th Generation Intel® Tiger Lake Core™ i3 _ 1115G4 Processor (1.70 GHz, 6M Cache, Up to 4.10 GHz)
Memory: 4GB DDr4 Bus 3200Mhz (2 x SO DIMM Socket, Up to 16GB SDRAM)
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® UHD Graphics
Display: 23.8 inch Full HD (1920 x 1080) IPS Anti Glare 250 Nits
Weight: 6,90 Kg
CPU: 13th Gen Intel® Core™ i3-13100 Processor 12M Cache, up to 4.50 GHz (Shoket FCLGA1700 - Support 13th Generation Intel® Core i3, i5, i7).
Memory: 8GB X1 (2 Slot RAM Support 3200MHz, DDR4)
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Intel UHD Graphics 730
Weight: 6.75Kg
CPU: Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz)
Memory: 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB)
HDD: 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata)
VGA: Intel® UHD Graphics 730
Weight: 4.65 kg
CPU: Intel Core i3-1315U, 1.2GHz up to 4.5GHz, 10MB
Memory: 8GB DDR5 SO-DIMM
HDD: 256GB SSD M.2 2280 NVMe PCIe 4.0
VGA: Intel UHD Graphics
Display: 14 inch FHD (1920 x 1080) 16:9 300nits Anti-glare display NTSC: 45%, 60Hz
Weight: 1.40 kg
CPU: Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz)
Memory: 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB)
HDD: 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata)
VGA: Intel® UHD Graphics 730
Weight: 4.65 kg
CPU: Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz)
Memory: 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB)
HDD: 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata)
VGA: Intel® UHD Graphics 730
Weight: 4.65 kg
CPU: Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz)
Memory: 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB)
HDD: 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata)
VGA: Intel® UHD Graphics 730
Weight: 4.65 kg
CPU: Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz)
Memory: 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB)
HDD: 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata)
VGA: Intel® UHD Graphics 730
Weight: 4.65 kg
CPU: Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz)
Memory: 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB)
HDD: 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata)
VGA: Intel® UHD Graphics 730
Weight: 4.65 kg
CPU: Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz)
Memory: 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB)
HDD: 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata)
VGA: Intel® UHD Graphics 730
Weight: 4.65 kg
CPU: Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz)
Memory: 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB)
HDD: 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata)
VGA: Intel® UHD Graphics 730
Weight: 4.65 kg
CPU: Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz)
Memory: 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB)
HDD: 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata)
VGA: Intel® UHD Graphics 730
Weight: 4.65 kg
CPU: Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz)
Memory: 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB)
HDD: 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata)
VGA: Intel® UHD Graphics 730
Weight: 4.65 kg
CPU: Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz)
Memory: 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB)
HDD: 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata)
VGA: Intel® UHD Graphics 730
Weight: 4.65 kg
CPU: Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz)
Memory: 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB)
HDD: 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata)
VGA: Intel® UHD Graphics 730
Weight: 4.65 kg
CPU: Intel Core i5-13400 (20 MB cahe, upto 4.60 GHz)
Memory: 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB)(2khe, tối đa 64GB)
HDD: 512 SSD PCIe NVMe (x HDD 3.5" sata)
VGA: Intel® UHD Graphics 730
Weight: 4.65 kg