LCD HP EliteDisplay E273 (1FH50AA) 27 inch Monitor Full HD IPS (1920 x 1080) Anti Glare _DisplayPort _HDMI _VGA _219EL
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
12 tháng bằng hóa đơn mua hàng
| CPU | AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache) |
| Memory | 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB) |
| Hard Disk | 512GB M.2 PCIe NVMe |
| VGA | AMD Radeon Graphics |
| Display | 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare |
| Driver | None |
| Other | 1 x USB Type-C 3.2 Gen 2 (10 Gbps) with Power Delivery and DisplayPort™ 1.4 port 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port 1 x HDMI 1.4 1 x headset (headphone and microphone combo) port |
| Wireless | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO + Bluetooth 5.3 |
| Battery | 3Cell 41Whrs |
| Weight | 1.54 kg |
| SoftWare | Windows 11 Home SL |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
Display: 15.6 inch Full HD (1920 x 1080) 250 nits IPS
CPU: AMD Ryzen™ 7 170 (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3)
Memory: 1x 16GB SODIMM DDR5-4800
HDD: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
VGA: Integrated AMD Radeon™ 680M Graphics
Display: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC
Weight: 1.36 kg
CPU: AMD Ryzen™ 7 170 (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3)
Memory: 1x 16GB SODIMM DDR5-4800
HDD: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
VGA: Integrated AMD Radeon™ 680M Graphics
Display: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC
Weight: 1.36 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 150 (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3)
Memory: 1x 16GB SODIMM DDR5-4800
HDD: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
VGA: Integrated AMD Radeon™ 660M Graphics
Display: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC
Weight: 1.36 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache)
Memory: 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: AMD Radeon Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.54 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache)
Memory: 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: AMD Radeon Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.54 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache)
Memory: 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: AMD Radeon Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.54 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache)
Memory: 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: AMD Radeon Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.54 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache)
Memory: 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: AMD Radeon Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.54 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache)
Memory: 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: AMD Radeon Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.54 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache)
Memory: 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: AMD Radeon Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.54 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache)
Memory: 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: AMD Radeon Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.54 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache)
Memory: 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: AMD Radeon Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.54 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache)
Memory: 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: AMD Radeon Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.54 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache)
Memory: 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: AMD Radeon Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.54 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache)
Memory: 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: AMD Radeon Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.54 kg
CPU: AMD Ryzen™ 5 220 (3.2GHz up to 4.9GHz, 22MB Cache)
Memory: 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 512GB M.2 PCIe NVMe
VGA: AMD Radeon Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare
Weight: 1.54 kg