Keyboard Gaming Corsair K65 RGB RapidFire Mechanical Cherry MX Speed (CH-9110014-NA) _1118KT
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
12 tháng bằng hóa đơn mua hàng
| CPU | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Memory | 16GB DDR5 5600MHz |
| Hard Disk | 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe |
| VGA | Intel® Graphics |
| Display | 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch |
| Driver | None |
| Other | 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-A port 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-A port with PowerShare 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® port with DisplayPort™ |
| Wireless | Intel® Wi-Fi 6E (6 where 6E unavailable) AX211, 2x2, 802.11ax + Bluetooth® 5.3 |
| Battery | 3cells 45Whr |
| Weight | 1,35kg |
| SoftWare | Windows 11 Home SL |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB DDR5 5600MHz
HDD: 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch
Weight: 1,35kg
CPU: Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Memory: 32GB DDR5-5600 (2x16GB - 2 SODIM)
HDD: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
VGA: Intel UHD Graphics
Display: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Weight: 1.7 kg
CPU: Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Memory: 8GB DDR5-5600 (1x8GB - 2 SODIM)
HDD: 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB
Weight: 6 Kg
CPU: Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Memory: 16GB DDR5-5600 (1x16GB - 2 SODIM)
HDD: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB
Weight: 6 Kg
CPU: Intel Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB Intel® Smart Cache
Memory: 8GB DDR5-5600 (1x8GB - 2 SODIM)
HDD: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 27" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 300nits, 99% sRGB
Weight: 7.1 Kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB DDR5 5600MHz
HDD: 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch
Weight: 1,35kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB DDR5 5600MHz
HDD: 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch
Weight: 1,35kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB DDR5 5600MHz
HDD: 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch
Weight: 1,35kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB DDR5 5600MHz
HDD: 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch
Weight: 1,35kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB DDR5 5600MHz
HDD: 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch
Weight: 1,35kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB DDR5 5600MHz
HDD: 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch
Weight: 1,35kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB DDR5 5600MHz
HDD: 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch
Weight: 1,35kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB DDR5 5600MHz
HDD: 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch
Weight: 1,35kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB DDR5 5600MHz
HDD: 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch
Weight: 1,35kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB DDR5 5600MHz
HDD: 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch
Weight: 1,35kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB DDR5 5600MHz
HDD: 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch
Weight: 1,35kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12 TOPS NPU, 12M Cache, up to 4.80 GHz)
Memory: 16GB DDR5 5600MHz
HDD: 512GB SSD PCIe Gen4 NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+, IPS, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, Non-Touch
Weight: 1,35kg