Ổ cứng GT Laptop Toshiba 1TB 2.5" Sata - MQ01ABD100M (9.5mm) 118MC
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
36 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| Display size (diagonal) | 17" |
|---|---|
| Aspect ratio | 5:4 |
| Resolution (native) | SXGA (1280 x 1024 @ 60 Hz) |
| Pixel pitch | 0.264 mm |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast ratio | 1000:1 static 10000000:1 dynamic |
| View angle | 160° vertical 170° horizontal |
| Response time | 5 ms on/off |
| Tilt and swivel angle | Tilt: -5 to +25° |
| Display features | Anti-glare LED backlights On-screen controls Plug and Play |
| Physical security | Security lock-ready |
| Display Input Type | 1 VGA |
| Weight | 5.73 lb2 |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 14.76 x 1.2 x 5.98 in3 |
| Product dimensions with stand (W x D x H) | 14.76x 7.48 x15.19 in |
| Power consumption | 179 W (maximum), 141 W (typical), 0.5 W (standby) 13 W (maximum), 12 W (typical), 0.5 W (standby) |
| Operating temperature range | 41 to 95°F |
| Operating humidity range | 20 to 80% RH |
| Environmental | Arsenic-free display glass Low halogen Mercury-free display backlights TCO Certified |
| What's in the box | AC power cord VGA cable |
| Warranty | Protected by HP, including a 3 year standard limited warranty. |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Display size (diagonal) | 17" |
|---|---|
| Aspect ratio | 5:4 |
| Resolution (native) | SXGA (1280 x 1024 @ 60 Hz) |
| Pixel pitch | 0.264 mm |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast ratio | 1000:1 static 10000000:1 dynamic |
| View angle | 160° vertical 170° horizontal |
| Response time | 5 ms on/off |
| Tilt and swivel angle | Tilt: -5 to +25° |
| Display features | Anti-glare LED backlights On-screen controls Plug and Play |
| Physical security | Security lock-ready |
| Display Input Type | 1 VGA |
| Weight | 5.73 lb2 |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 14.76 x 1.2 x 5.98 in3 |
| Product dimensions with stand (W x D x H) | 14.76x 7.48 x15.19 in |
| Power consumption | 179 W (maximum), 141 W (typical), 0.5 W (standby) 13 W (maximum), 12 W (typical), 0.5 W (standby) |
| Operating temperature range | 41 to 95°F |
| Operating humidity range | 20 to 80% RH |
| Environmental | Arsenic-free display glass Low halogen Mercury-free display backlights TCO Certified |
| What's in the box | AC power cord VGA cable |
| Warranty | Protected by HP, including a 3 year standard limited warranty. |
CPU: Intel Core i3-10105 (6MB, up to 4.40GHz)
Memory: 4GB (4GB x 1) DDR4, 2666MHz
HDD: SSD 256GB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® UHD Graphics
CPU: Core Ultra 7 255HX, 20 cores (8 P-cores + 12 E-cores), 20 thread, 36MB cache, Max Turbo Frequency 5.2 GHz
Memory: 16GB (2x8GB) DDR5 5600MHz (2x SO-DIMM socket, up to 96GB SDRAM)
HDD: 1TB NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM (2x M.2 SSD slot)
VGA: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU powers advanced AI with 572 AI TOPS
Display: 16.0 inch QHD+ (2560x1600) 16:10, IPS 240Hz, 100% DCI-P3 (Typ.) 500 nits, G to G 3ms, ANTI-GLARE,Non-touch
Weight: 2.5 kg
CPU: Core Ultra 7 255HX, 20 cores (8 P-cores + 12 E-cores), 20 thread, 36MB cache, Max Turbo Frequency 5.2 GHz
Memory: 32GB (2x16GB) DDR5 5600MHz (2x SO-DIMM socket, up to 96GB SDRAM)
HDD: 1TB NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM (2x M.2 SSD slot)
VGA: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU powers advanced AI with 572 AI TOPS
Display: 16.0 inch QHD+ (2560x1600) 16:10, IPS 240Hz, 100% DCI-P3 (Typ.) 500 nits, G to G 3ms, ANTI-GLARE,Non-touch
Weight: 2.5 kg